Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbooking'u oraz quillingu. Kartki ręcznie robione ślubne a także kartki urodzinowe na chrzest, roczek oraz kartki na dzień matki i ojca oraz wiele innych. Karki walentynkowe z pięknym sercem z róż oraz kartki świąteczne. Zaproszenia ślubne, winietki oraz inne dekoracje ślubne na długo zostaną zapamiętane. Exploding box ślubny oraz exploding box na wszystkie inne okazji, w tym: pudełko na chrzest czy box urodzinowy. Przedstawiam albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Wpisy otagowane : kartki-wielkanocne-recznie-robione

Marynarka

quiling-art

A oto moja pierwsza kartka-marynarka :P Prosta w wykonaniu, doskonale nadaje się na dzień ojca, czy urodziny jakiegoś mężczyzny :P Niestety zdążyłam zrobić tylko takie zdjęcie. Ale na pewno się jeszcze pojawi taka forma kartki :)

                   kartka marynarka

...Alleluja- kurczęta...

quiling-art

       Witam :) Dziś mam Wam do przedstawienia 2 kartki wielkanocne. Zaopatrzona w nowe cukierasy przystąpiłam do działania :) Pierwsza z nich, utrzymana w tonacji zielono-żółtej. Muszę tutaj koniecznie zaznaczyć, że jestem przeszczęśliwa z papieru "forever friends" jest mega wspaniały!!! Polecam, zresztą same zobaczcie i oceńcie :) Jutro ciąg dalszy karteczek wielkanocnych...  A jak na razie, zapraszam do oglądania:)

            kartki quilling wielkanoc       kartki wielkanocne ręcznie robione   kartki wielkanocne quilling

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci