Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbookingu oraz quillingu. Kartki ręcznie robione na ślub, kartki ręcznie robione na urodziny, kartki na roczek oraz wszelkie inne okazje. Karki walentynkowe z sercem z róż oraz kartki bożonarodzeniowe. Zaproszenia ślubne, winietki, podziękowania dla rodziców i starostów. Exploding box ślubny oraz podziękowania dla chrzestnych. Albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Wpisy otagowane : Kartki-recznie-robione

Kartka na Dzień Babci i Dziadka - Ubranko

quiling-art

Witam, dziś przesyłam kolejną kartkę z okazji dnia babci i dziadka. Kartka wykonana jest własnoręcznie a jaj największym atutem są ubranka, czyli garnitur z krawatem oraz śliczna powabna sukienka z cekinem. Cała kartka utrzymana jest w stonowanych kolorach brązu oraz błękitu. W tym roku robiłam tylko kilka osobnych kartek ręcznie robionych dla babci bądź dziadka, zazwyczaj wcześniej nie miała okazji zrobić wspólnej kartki jednak w tym roku dzięki kilku zamówieniom mogłam wykazać się kreatywnością i wykonać kartkę z ubrankami o której już dawno myślałam. Całość wykonana jest z najwyższej jakości papierów polskich producentów oraz ślicznych dodatków papierowych róż i liści.  Zapraszam serdecznie do oglądania kartki dla babci i dziadka.

DSCF43961

DSCF43941

Elegancka kartka dla babci i dziadka wykonana metodą scrapbookingu. Ubrania wykonane z najwyższej jakości papierów oraz przy użyciu wykrojników symbolizują kochająca się od wielu lat parę. :)

DSCF44031

Kartka na Dzień Babci i Dziadka - Zestaw

quiling-art

Witam, dziś przesyłam kolejne kartki z okazji dnia babci i dziadka. Kartki wykonane są własnoręcznie a ich ozdobą są ubrania, czyli garnitur z krawatem oraz śliczna powabna sukienka z cekinem. Obie kartka utrzymane są w stonowanej kolorystyce. W tym roku wykonałam 3 kartki wspólne dla dziadka i babci z motywem papierowych ubrań. Całość wykonana jest z najwyższej jakości papierów polskich producentów oraz ślicznych dodatków papierowych róż i liści. Zapraszam serdecznie do oglądania kartki dla babci i dziadka.

DSCF4372

DSCF4386

Ubrania z papieru są niewątpliwą ozdobą kartki, idealnie pasują na motyw kartki dla babci i dziadka, całość ozdabiają dodatkowo białe perły w płynie.

DSCF4377

DSCF4378

DSCF4374

 

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci