Blog kreatywny, przedstawiający moje prace, ozdoby świąteczne i kartki okolicznościowe.

Walentynki

poniedziałek, 10 lutego 2014

Kolejna karteczka na walentynki z dużym ozdobionym cekinami i perłami sercem. Robi ogromne wrażenie, jest piękna :) Nie ładnie jest się tak chwalić- ale po tej kartce wpadłam w samouwielbienie :) Zdjęcia nawet w połowie nie oddają piękna i jej uroku :) Jak dla mnie: Cud, miód, malina :* Miłego oglądania.

 

kartka na walentynki

kartka na walentynki

kartka na walentynki

kartka na walentynki

kartka na walentynki

kartka na walentynki

czwartek, 06 lutego 2014

Witam :) Przesyłam przepiękną kartę walentynkową z cudownym sercem.

 

kartka na walnetynki

kartka na walnetynki

e

kartka na walnetynki

kartka na walnetynki

poniedziałek, 11 lutego 2013

Kolejna kartka Walentynkowa- tym razem z wielkim różyczkowym serduchem. Z początku obawiałam się o tło kartki, ponieważ już kilka razy robiłam to serce i najlepsze tło, to czarne z białymi kropkami (jednak nigdzie go nie mogę już znaleźć). I po 30 wersjach klientka wybrała najpiękniejszą wersję :) Polecam wszystkim blogowiczkom na walentynki wykorzystać motyw dużego serca z róż, bo wygląda naprawdę CUDOWNIE! Wymaga dużo czasu i cierpliwości ale praca się opłaci :) Serce posypałam złotym brokatem, polakierowałam i wygląda cudownie :) brzegi kartki wytuszowałam jasnobrązowym cieniem, dzięki temu kartka wygląda na starszą i dodaje odpowiedniego klimatu :) Zapraszam do oglądania.

kartka walentykowa robiona

kartka walentykowa robiona

piątek, 08 lutego 2013

Dziś przesyłam kartkę Walentynkową z pozostawionym miejscem na zdjęcie ...

 

kartka walenttynkowa

kartka walenttynkowa

czwartek, 07 lutego 2013

Witam :) Dziś przesyłam kolejną karteczkę na Walentynki. Ze względu na brak czerwonych pasków quilling'owych wykorzystałam paski różowe. Trochę się obawiałam, że wyjdzie "za słodko" ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że kolorowe paski wyszły o niebo lepiej .. :P  Kartka bardzo romantyczna i bardzo Walentynkowa :)

kartka walentynkowa robiona

kartka walentynkowa robiona

niedziela, 03 lutego 2013

Witam :) Dziś przesyłam pierwszą kartkę na Walentynki. Brzegi oraz napisy na kartce wytuszowałam jasnobrązowym tuszem, dzięki temu kartka wygląda na starszą, dodaje jej to romantyzmu oraz stwarza odpowiedni klimat :) Zapraszam do oglądania.

kartka na walentynki roiona

kartka na walentynki roiona

piątek, 23 listopada 2012

Witam :)

Dziś zaprezentuję kartkę, która już kiedyś pokazała się na moim blogu. Zmieniłam tylko kolor kokardy oraz wzorek pod sercem- na życzenie klientki :) Serce w całości jest wykonane z papierowych różyczek, skręcanych metodą quillingu. Miałam 2 opcje do wyboru: pierwsza,

z perłowymi koralikami, druga z czarnymi. Klientka ostatecznie wybrała tą pierwszą :)

Kartka walentynkowa quilling

Kartka walentynkowa quilling

wtorek, 03 lipca 2012

Witam, Was w ten gorący dzień!!! :) Dziś znowu rozpoczęłam swoją wędrówkę po blogach w poszukiwaniu ciekawych wyzwań i inspiracji i natknęłam się na ciekawy konkurs- "Polska! Biało Czerwoni! " w Scrapgang oraz "Tagowo"  w Scrap-ścinki. Postanowiłam połączyć  te 2 wyzwania i o to powstała; Patriotyczna, biało- czerwono- Tagowa walentynka. :) Nie napiszę z jakich papierów została wykonana, bo nie wiem :p Są to zwykłe papiery z bloku technicznego (pozostałości po latach szkolnych ) Różyczki wykorzystałam (pozostałości po walentynkowych szaleństwach ) :D Na Tagu zostawione jest miejsce na zdjęcie zamawiającego :) Miłego oglądania :) 

 

kartka walentynkowa

 

 

kartka walentynkowa

 

 

kartka miłosna

piątek, 10 lutego 2012

    Witam :) Wczoraj was trochę po-rozpieszczałam, dodając aż 3 nowe kartki. Postanowiłam zrobić coś innego, czego jeszcze nie było i sprawdzić się w nowym wyzwaniu (mam nadzieję, że się spisałam :D) stąd kartki kaskadowe. Natomiast ta karteczka: motyw bodajże 3 razy już się pojawił na moim blogu. Serce wykonane z papierowych różyczek to chyba najśliczniejsza forma kartki walentynkowej - jak dla mnie. Z tą kartką było sporo problemów, jednak w końcu, po długim okresie czasu powstała- I jak dla mnie jest to najśliczniejsza kartka walentynkowa jak na ten rok :P Pomimo wielu czarnych elementów, szczególnie wielkiej kokardy, która może kojarzyć się z żałobą... Ja myślę, że dodaje szyku i elegancji. Wykonana na specjalne zamówienie. Mam nadzieję, że osobie, która ją dostanie również będzie się podobać- tak jak mnie :)

 

                         walentynki       

           kartka walentynkowa    kartka własnoręcznie robiona

 

czwartek, 02 lutego 2012

  Witam :) Dziś znowu zaprezentuję kartkę walentynkową. Kartka robiona na specjalne zamówienie stąd też napis niemiecki. Ostatnio wpadłam w wir kręcenia- kręcę i kręcę :) Ale chyba się opłacało- ze zrobionych ręcznie różyczek, które zajmują mi mnusstwo czasu :P powstało piękne walentynkowe serce, dodałam kilka perełek w kolorze pomarańczu i czerni. W środku kartka również zachowała swój fason-czerwony dywan, czarne perełki oraz oczywiście życzenia :)

 

             quilling walentynki

      kartka okolicznościowa walentynki        quilling walentynki

                  quilling walentynki         

sobota, 28 stycznia 2012

Kolejna kartka Walentynkowa- tym razem jest ona w tonacji czarno-czerwono-srebrnej. Kwiatki z których zostało wykonane serce- wykonane są z pasków do quillingu. Serduszka dookoła to konfetti. No i mój ulubiony papier z Papermanii :)

            quilling walentynki

quilling kartka  quilling serce

             quilling serce

LICZNIK ODWIEDZIN
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Darmowe Próbki

Odsłony w ciągu dnia

Dziękują za wszystkie odwiedziny i miłe komentarze


Tutaj kupisz moje produkty


Prawa autorskie

Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechniane bez mojej zgody.

Zgodę na kopiowanie i przetwarzanie wyrażam tylko i wyłącznie po uprzednim kontakcie ze mną.

Na wszelkie informacje odpowiadam droga mailową.

Justyna32136@interia.eu


SONDA
Głosuj na bloga.

Super
Bardzo dobry
Taki sobie
Marny...
file:///C:Mój adres e-mail: justyna32136@interia.eu