Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbooking'u oraz quillingu. Kartki ręcznie robione ślubne a także kartki urodzinowe na chrzest, roczek oraz kartki na dzień matki i ojca oraz wiele innych. Karki walentynkowe z pięknym sercem z róż oraz kartki świąteczne. Zaproszenia ślubne, winietki oraz inne dekoracje ślubne na długo zostaną zapamiętane. Exploding box ślubny oraz exploding box na wszystkie inne okazji, w tym: pudełko na chrzest czy box urodzinowy. Przedstawiam albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Kartki Świąteczne Ręcznie Robione II

quiling-art

1) Mikołajowy Przyjaciel

DSCF57701

 

2) Mikołajowy Przyjaciel

DSCF5774

 

3) Piernikowy Świąteczny Domek

DSCF5742

DSCF5743

 

4) Niebieskie Renifery

DSCF57661

DSCF5759

 

5) Cicha Noc

DSCF5781

DSCF5780

 

6) Nasze Renifery

DSCF5782

 

7) Piernikowo

DSCF5792

DSCF5790

 

8) Aniele Nasz

DSCF5794

DSCF5797

 

9) W Zimowej Stajence

DSCF5802

DSCF5804

 

10) W Zimowej Stajence II

DSCF5806

DSCF5809

 

11) Piernikowo

DSCF5810

 

12) W Zimowej Stajence II

DSCF5813

Kartka na Roczek z Tygryskiem

quiling-art

Witam :) dziś przesyłam specjalnie dla Was moją perełkę czyli, kartkę ręcznie robioną na roczek dla kochanego Erica. Jest to mój faworyt wśród kartek na roczek, jest cudownie kolorowa, radosna, promienna :) zawiera ulubionego bohatera małego chłopca oraz moje ulubione chorągiewki oczywiście też własnoręcznie robione. Kartka na roczek z pudełkiem stworzyła idealną całość na ten wyjątkowy dzień :)

kartka urodzinowa z pudełkime, kartka na roczek, kartka na roczek z pudełkiem, kartka na roczek ręcznie robiona, kartka urodzinowa ręcznie robiona

fgfgh

DSCF5840

gjhfgj

 

Ręcznie Robiony Album Rodzinny

quiling-art

 Cudowne chwile, pełne miłości i szczęścia zamknięte w fotografii powinny być oprawione w magicznym albumie. Taki album rodzinny ręcznie robiony przesyłam dziś do Was i mam wielką nadzieje, że Wam się spodoba tak bardzo jak mnie i zamawiającym :)

Album ręcznie robiony to propozycja z okazji 45 rocznicy ślubu rodziców. Nie jest to zwykła pamiątka ponieważ w albumie zawarte są wszystkie najważniejsze chwile z całego życia od okresu narzeczeństwa, ślub córek, po wspólne chwile spędzone w gronie przyjaciół, rodziny i wnucząt. Album ręcznie robiony jest to również propozycja dla osób, które cenią sobie niepowtarzalność, oryginalność i ręczną solidną pracę w którą wkładam całe serce. Album składa się z 12 grubych kart udekorowanych w stylu vintage- zgodnie z życzeniem klientki. Na pierwszej stronie umieściłam przepiękną ramkę ze zdjęciem rodziców a całość udekorowałam ręcznie robionymi kwiatami. Kolejność kart i umieszczenie zdjęć nie jest przypadkowa- każda strona tak jak w życiu ma znaczenie.

Zapraszam do oglądania.

album rodzinny, ręcznie robiony album rodzinny, ręcznie robiony album ,ręcznie robiony albym na rczonicę ślubub

nmcgh1

DSCF48072

page14

DSCF48716

yhjgyh2

 

Tak jak pisałam powyżej, każda strona ma znaczenie a żadne zdjęcie nie znalazło się w albumie przypadkowo. Na 1 stronie zostały umieszczone wspomnienia- narzeczeństwa oraz rodzice obojga młodych.

1

 

Na 2 stronie znajduje się zdjęcie ze ślubu oraz rocznice 20 oraz 40. Kolejna strona przedstawia rodzinę obojga młodych.

2

 

Na następnej 3 stronie zostały umieszczone wspomnienia z dzieciństwa 3 córek oraz ich Komunie Święte.

3

 

Następna 4 strona dedykowana  jest długim spacerom zarówno zimom jak i latem - są to spacery córek z rodzicami oraz spacery córek w różnym okresie ich życia.

4

 

Kolejna 5 strona przestawia lata pracy rodziców. Nie ma granic, nie ma wolnej chwili a zdjęcia w przepięknym albumie trudno pomieścić, jednak wszystko pięknie wyszło a każda strona zapiera dech w piersiach i naprawdę... jest co oglądać :)

5

 

6 strona poświęcona jest spotkaniom z przyjaciółmi i rodziną.

6

 

Od 7 strony zaczyna się kolejna historia- historia córek i zdjęcia z ich przepięknych ślubów. Z pewnością warto zatrzymać się na tej stronie i przypomnieć sobie jak pięknie budują się kolejne historię pełne wzruszeń i miłości. Strona zatytułowana "Już mi niosą suknie z welonem". Następna strona poświęcona jest wnuczętom czyli oczkom w głowie :)

7

 

Kontynuacja strony poprzedniej z wnuczkami oraz zdjęcia wraz z dziadkami. Strona zatytułowana "Życie dziadków jest księgą, którą czytają wnuki...."

8

 

Ostatnia strona i można również powiedzieć, że najliczniejsza bowiem zawiera zdjęcia ze wspólnych wypraw rodziców oraz ich córek. Znalazły się również zdjęcia ze wspólnych spotkać całej dużej rodziny :) Aż pozazdrościć.

9

Dużo było tego wszystkiego...Mam nadzieje, że dotarliście do końca ;)

Dobranoc.

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci