Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbookingu oraz quillingu. Kartki ręcznie robione na ślub, kartki ręcznie robione na urodziny, kartki na roczek oraz wszelkie inne okazje. Karki walentynkowe z sercem z róż oraz kartki bożonarodzeniowe. Zaproszenia ślubne, winietki, podziękowania dla rodziców i starostów. Exploding box ślubny oraz podziękowania dla chrzestnych. Albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Kartka z Okazji Roczku

quiling-art

kartka na roczek, kartki na roczek ręcznie robione, kartka na roczek ręcznie robiona, kartka z samochodek, kartkd dla dzieckakartka na roczek, kartki na roczek ręcznie robione, kartka na roczek ręcznie robiona, kartka z samochodek, kartkd dla dziecka

Kartka dla Mamy >

< Pamiatka Bierzmowania

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbooking'u oraz quillingu. Kartki ręcznie robione ślubne a także kartki urodzinowe na chrzest, roczek oraz kartki na dzień matki i ojca oraz wiele innych. Karki walentynkowe z pięknym sercem z róż oraz kartki świąteczne. Zaproszenia ślubne, winietki oraz inne dekoracje ślubne na długo zostaną zapamiętane. Exploding box ślubny oraz exploding box na wszystkie inne okazji, w tym: pudełko na chrzest czy box urodzinowy. Przedstawiam albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość *.85.rewolucja-net.pl

    Wow! Piękna kartka, te żywe kolory. Do tego bardzo ciekawy pomysł na plan do zdjęcia - stanowi neutralne tło i nie rozprasza uwagi od tego co najważniejsze.

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci