Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbookingu oraz quillingu. Kartki ręcznie robione na ślub, kartki ręcznie robione na urodziny, kartki na roczek oraz wszelkie inne okazje. Karki walentynkowe z sercem z róż oraz kartki bożonarodzeniowe. Zaproszenia ślubne, winietki, podziękowania dla rodziców i starostów. Exploding box ślubny oraz podziękowania dla chrzestnych. Albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Kartka Urodzinowa Jak Ze Snu

quiling-art

Witam Wszystkich w ten prześliczny dzień. Dziś przesyłam kartkę zrobioną chyba w 15 min jest to efekt oczywiście ogromnej weny... A wiadomo, jak jest wena to należy szybko brać się do roboty bo następna może przyjść za 5 lat :P Tak więc w ekspresowym tempie powstała kartka urodzinowa jak ze snu w kolorach granatu, błękitu i fioletu. Pierwszy raz użyłam farb, masek i szablonów efekt mnie zadowala.

Jeśli podoba Ci się efekt mojej twórczości i i chciałabyś obdarować ukochaną osobę tą karteczką pisz śmiało :)

quilling.art@interia.pl

kartka imieninowa ręcznie robiona, kartka na imieniny ręcznie robiona, kartka urodzinowa ręcznie robiona.

kartka imieninowa ręcznie robiona, kartka na imieniny ręcznie robiona, kartka urodzinowa ręcznie robiona.Zaznaczam, iż przepiękne kwiatuszki zostały zrobione przeze mnie osobiście jakiś czas temu :) A karteczkę wysyłam na wyzwanie do POLI gdzie należało wykorzystać na kartce minimum 3 kwiaty :)

sssss2Pracę zgłaszam również do Sklep-Ewa.pl na wyzwaniowe BINGO !!! :D Wybrałam linię: "Wiosenne kolory- Warstwy- Kartka". Teraz chciałabym wytłumaczyć, może moje kolory nie są typowo wiosenne ale akurat mi wiosna kojarzy się z ciepłym wiosennym deszczem tak więc użyłam kolorów takich a nie innych :P

441

Zestaw na Chrzest Święty >

< Niech Wam Miłość w Duszy Gra

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbooking'u oraz quillingu. Kartki ręcznie robione ślubne a także kartki urodzinowe na chrzest, roczek oraz kartki na dzień matki i ojca oraz wiele innych. Karki walentynkowe z pięknym sercem z róż oraz kartki świąteczne. Zaproszenia ślubne, winietki oraz inne dekoracje ślubne na długo zostaną zapamiętane. Exploding box ślubny oraz exploding box na wszystkie inne okazji, w tym: pudełko na chrzest czy box urodzinowy. Przedstawiam albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [pola] 176.101.128.*

    wow! coś pięknego! dziękuje za udział w moim wyzwaniu!

  • Gość: [Padoriaa] *.play-internet.pl

    Ciekawa praca :)
    Dziękuje za udział w wyzwaniu Sklep-Ewa.pl
    Pozdrawiam serdecznie,Padoriaa

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci