Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbookingu oraz quillingu. Kartki ręcznie robione na ślub, kartki ręcznie robione na urodziny, kartki na roczek oraz wszelkie inne okazje. Karki walentynkowe z sercem z róż oraz kartki bożonarodzeniowe. Zaproszenia ślubne, winietki, podziękowania dla rodziców i starostów. Exploding box ślubny oraz podziękowania dla chrzestnych. Albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Eleganckie zaproszenia

quiling-art

Przesyłam bardzo eleganckie zaproszenia ślubne, nie pamiętam ile ich było ale koło 70... tak że pracy było baardzo dużo:) Są to pierwsze moje zaproszenia w takiej ilości i z takiej okazji, ale myślę, że nie wyszło aż tak źle. Zaproszenia są składane na 3, jak widać z wielką kokardą (nigdy mi się te kokardy nie podobały- bo jak dla mnie nie wyglądają jak kokardy :P) Ale po tym zamówieniu zmieniłam zdanie i uważam, że na tak eleganckie zaproszenia nadają się tylko takie!!! :) polecam je każdemu- nie są trudne w wykonaniu ale jak to zawsze przy takich pracach bywa- trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości :) Parze Młodej życzę dużo szczęścia a Wam miłego dnia :*

zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne

 

zaproszenia ślubne

Wakacyjne szaleństwa :) >

< Narodziny

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbooking'u oraz quillingu. Kartki ręcznie robione ślubne a także kartki urodzinowe na chrzest, roczek oraz kartki na dzień matki i ojca oraz wiele innych. Karki walentynkowe z pięknym sercem z róż oraz kartki świąteczne. Zaproszenia ślubne, winietki oraz inne dekoracje ślubne na długo zostaną zapamiętane. Exploding box ślubny oraz exploding box na wszystkie inne okazji, w tym: pudełko na chrzest czy box urodzinowy. Przedstawiam albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci