Menu

Quilling-Art

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbookingu oraz quillingu. Kartki ręcznie robione na ślub, kartki ręcznie robione na urodziny, kartki na roczek oraz wszelkie inne okazje. Karki walentynkowe z sercem z róż oraz kartki bożonarodzeniowe. Zaproszenia ślubne, winietki, podziękowania dla rodziców i starostów. Exploding box ślubny oraz podziękowania dla chrzestnych. Albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Walentynki- Myszka Miki :P

quiling-art

    Witam :) Wczoraj was trochę po-rozpieszczałam, dodając aż 3 nowe kartki. Postanowiłam zrobić coś innego, czego jeszcze nie było i sprawdzić się w nowym wyzwaniu (mam nadzieję, że się spisałam :D) stąd kartki kaskadowe. Natomiast ta karteczka: motyw bodajże 3 razy już się pojawił na moim blogu. Serce wykonane z papierowych różyczek to chyba najśliczniejsza forma kartki walentynkowej - jak dla mnie. Z tą kartką było sporo problemów, jednak w końcu, po długim okresie czasu powstała- I jak dla mnie jest to najśliczniejsza kartka walentynkowa jak na ten rok :P Pomimo wielu czarnych elementów, szczególnie wielkiej kokardy, która może kojarzyć się z żałobą... Ja myślę, że dodaje szyku i elegancji. Wykonana na specjalne zamówienie. Mam nadzieję, że osobie, która ją dostanie również będzie się podobać- tak jak mnie :)

 

                         walentynki       

           kartka walentynkowa    kartka własnoręcznie robiona

 

Kartka kaskadowa - Cowboyska >

< Niebieskie okno

Przedstawiam kartki okolicznościowe wykonane metodą scrapbooking'u oraz quillingu. Kartki ręcznie robione ślubne a także kartki urodzinowe na chrzest, roczek oraz kartki na dzień matki i ojca oraz wiele innych. Karki walentynkowe z pięknym sercem z róż oraz kartki świąteczne. Zaproszenia ślubne, winietki oraz inne dekoracje ślubne na długo zostaną zapamiętane. Exploding box ślubny oraz exploding box na wszystkie inne okazji, w tym: pudełko na chrzest czy box urodzinowy. Przedstawiam albumy ręcznie robione, kartki okolicznościowe, exploding boxy oraz wiele innych, zapraszam serdecznie !

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • musiak87

  Jakie cudo wyszło, nie mogę wyjść z podziwu nad tymi różyczkami!!!:)

 • Gość: [quillingcard] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Śliczna:) widać, że się napracowałaś, ale efekt super!

 • Gość *.dynamic.cdma.plus.pl

  żallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 • quiling-art

  Witam :) Dziękuję dziewczyny, ze miłe słowa. Tak, dużo się napracowałam przy skręcaniu różyczek ale warto było- efekt jest piękny :)
  Dziękuję również za ten mniej zrozumiały i konstrukcyjny komentarza :P

© Quilling-Art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci